Ana Sayfa
Pansiyon
Odalarımız
Foto Galeri
İletişim
Sığacık
Citta Slow
Teos Marina
Köy Pazarı
Basında Sığacık
Doğa ve Spor
Teos Antik Kent
 
Sığacık  »  Doğa ve Spor
Şampiyon Sığacık

Şampiyon Sığacık

 2010 Mayıs 19, 10:37 

Seferihisar Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası'nın final maçında Ürkmez'i 10-3 yenen Sığacık şampiyon oldu.

Hıdırlık Mahallesi Spor Tesisleri'nde yaklaşık 20 gün süren turnuvanın üçüncülük maçı ve şampiyonluk maçları 18 Mayıs Salı akşamı oynandı. Üçüncülük maçında Ulamış'ı yenen Hisar 35 takımı turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Bu maçın ardından oynanan final karşılaşmasında rakibine büyük üstünlük kuran Sığacık, Ürkmez'i 10'a 3 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.
 
Maçın ardından düzenlenen ödül töreninde turnuvaya katılan tüm takım ve oyunculara Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından teşekkür belgesi verildi. Ayrıca Başkan Soyer, en centilmen takım seçilen Orhanlı Köyü takımı ve en centilmen oyuncu seçilen Milli Eğitim Takımı'ndan Barış'ı da ödüllendirdi. Kupa töreninde üçüncü Hisar 35, ikinci Ürkmez takımları kupalarını alırken, şampiyon Sığacık takımı şampiyonluk kupasını alırken büyük bir coşku yaşadı.
 
Başından sonuna centilmence mücadelelere sahne olan Seferihisar Halı Saha Futbol Turnuvası sonunda tüm oyuncular hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.  


Copyright 2019, Beyaz Ev  Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım izmir